قوانین و مقررات خرید و شرایط پروازهای سیستمی و چارتری

قوانین و مقررات خرید و شرایط پروازهای سیستمی و چارتری

لطفا پیش از استفاده و بهرمندی از هرگونه اطلاعات و خدمات از طریق این وب سایت ، شرایط و مقررات استفاده را با دقت مطالعه فرمایید.با خرید ازاین سایت شما موافقت خود را با شرایط و مقررات اعلام نموده اید. لطفا چنانچه با یکی از موارد زیر موافق نیستید از خریداز این وب سایت خودداری نمایید:

 

1.مسافرین محترم وآژانس های همکار با ثبت نام در سایت (نوار بالاآیکن ثبت نام) می توانید  به کنترل پنل اختصاصی خود وارد شوید و لیست بلیط های خریداری شده، بلیط های کنسل شده و تراکنش های مالی خود و... را کنترل نمائید.

2.تمامی خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشندو فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی وقوانین تجارت الکترونیک می باشد.

3.حضور مسافر در پروازهای داخلی 2 ساعت قبل ازپرواز در فرودگاه الزامی است .

4.همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی ،شناسنامه و گذرنامه) جهت پذیرش در فرودگاه وسوارشدن به هواپیما الزامی می باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر با کارت شناسایی مسافر پذیرش نخواهد شد و مسئولیت آن بعهده خریدارمیباشد.

5.مسافر نوزاد کمتر از 2 سال ، مسافر خردسال بین 2 تا 12 سال و مسافر بزرگسال بیشتر از 12 سال می باشدو در صورت عدم دقت و اشتباه دروارد نمودن رده سنی مسافر پذیرش نخواهد شد. لطفا دقت نمایید سن مسافر در تاریخ پرواز ملاک محاسبه بوده و حتی یک روز هم مهم می باشد.

6.همراه داشتن مجوز پزشکی جهت پذیرش خانم های باردار، افراد مبتلا به بیماری های قلبی-عروقی و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفرهوایی باشد هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می باشد و همچنین رزرو بلیط مسافرینی که دارای شرایط خاص پرواز مانند موارد فوق با استفاده از ویلچر و بالابرهستند.می بایست قبل از رزرو با هماهنگی ما انجام شود در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

7.اطلاع رسانی در خصوص خریدهای انجام شده از این سیستم از طریق پیامک (تلفن همراه) و پست الکترونیکی انجام می پذیرد. لذا مسئولیت صحت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی بعهده خریدار می باشد.

8.خریدهای انجام شده توسط این سیستم غیرقابل انتقال به غیر می باشد.

9. طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری تمامی مسئولیت های کیفیت پرواز ، کنسلی پرواز و تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز بر عهده شرکت هواپیمایی برگزار کننده  پرواز می باشد.

10. با توجه به اینکه انتخاب پرواز و ورود اطلاعات مسافرین در اختیار فرد رزرو کننده می باشد. مسئولیت هرگونه خطای احتمالی مرتبط بر عهده وی خواهد بود.

11.اکیدا خواسته می شود بلیط چاپ شده به همراه مسافر باشد.درصورت بروز هرگونه مشکل در فرودگاه، مهر بلیط توسط ایستگاه هواپیمایی جهت پیگیری بعدی و استرداد مبلغ الزامیست.

 

شرایط کنسلی پروازهای چارتری :

12.کنسلی پروازهای چارتری طبق شرایط و ضوابط چارترکنندگان بوده که اکثرا غیر قابل استرداد و یا با درصد جریمه های بالا قابل استرداد می باشند.

13.درپروازهای چارتری درصورت عدم رسیدن مسافربه پرواز هیچ مبلغی استرداد نمی شود و کل مبلغ بلیط سوخت می شود.

14. مبلغ بلیط پروازهای چارتری مطابق قیمت اعلامی چارتر کنندگان است.مسافر با پرداخت اختیاری خود ضمن اطلاع از شرایط قیمتی بلیط ها،مبلغ پرداختی را قبول کرده است.

15. مسئولیت قیمت ، ارسال اسامی مسافرین به لیست فرودگاه و میزان جریمه های کنسلی بلیط های چارتری بر عهده آژانسهای چارتر کننده می باشد. و در صورت بروز مشکلات پیگیری و برخورد با چارتر کننده است.

16. درصورت کنسل شدن پرواز از طرف ایرلاین و تاخیر بیش از 2 ساعت در فرودگاه حتما روی بلیط را مهر کنسلی یا مهر تاخیر بزنید در غیراینصورت از استرداد وجه معذوریم.

 

شرایط کنسلی پروازهای سیستمی  :

17.شرایط و جرائم کنسلی پروازهای سیستمی طبق بخش نامه های شرکت های هواپیمایی می باشد.(طبق جدول در اطلاعیه های سایت در صفحه اول)

 

شرایط و مقررات استفاده همکاران آژانسی :

18.آژانس های همکار با عضویت در سایت از تخفیفات ویژه برخوردار خواهند شد.

19. کلیه تغییرات به شماره همراه ثبت شده به هنگام رزرو اطلاع داده خواهد شد. در صورت ثبت شماره خود ، مسئولیت اطلاع رسانی به مسافر بر عهده شما خواهد بود.

20.هر گونه سوء استفاده از محتوای این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.